ponad 30 lat doświadczenia zobowiązuje.

Firma EKO BIURO już od ponad 30 lat zaopatruje biura we wszystkie materiały niezbędne do druku, wszystko to co zapewnia komunikację wewnętrzną i zewnętrzną oraz wszystko to, co tworzy wizerunek firmy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów rozszerzyliśmy ofertę o materiały biurowe, chemiczne, spożywcze ale również zestawy konferencyjne, kwiaty…Dla nas nie ma zamówień nie do zrealizowania.

Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala nam w sposób wyjątkowy zaspokajać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród naszych kilkuset stałych klientów jest wiele renomowanych koncernów międzynarodowych, firm ubezpieczeniowych, banków i instytucji państwowych. Spełniamy ich wszystkie, nawet najtrudniejsze oczekiwania, czego dowodem są referencje, którymi chętnie pochwalimy się na Państwa życzenie.

Posiadamy w swojej ofercie tysiące produktów wśród których znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne do sprawnego funkcjonowania procesu zaopatrzeniowego Waszego biura.


Zapraszamy do kontaktu

Dział Handlowy/Przetargi:

Anna Kupczyk, tel. 691 739 939, anna.kupczyk@ekobiuro.com.pl

Iwona Grzymała, tel. 607 506 707, iwona.grzymala@ekobiuro.com.pl

Precyzyjna Logistyka

Niezawodność dostaw

Dostawa zgodna
z Twoim zamówieniem, czas zgodny
z Twoimi oczekiwaniami. W procesie logistycznym uwzględniamy Twoje specyficzne potrzeby.

Monitoring

Monitoring

Profesjonalny system monitoringu taboru pozwala na przekazanie Ci wiarygodnej informacji o aktualnym usytuowaniu Twoich przesyłek i tym samym przewidywanego czasu dostawy.